My Favorite Movies
| jfanor's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shooter 2007, R) |
|
| 2 |
Straight Shooter 1999, R) |
|
| 3 |
The Shooter (Hidden Assassin) , R) |
|
| 4 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 6 |
Transformers Energon: Omega Supreme 2004, Unrated) |
|
| 7 |
Transformers Energon: Shockblast Unleashed 2004, Unrated) |
|
| 8 |
Beast Wars - Transformers 2002, Unrated) |
|
| 9 |
Transformers Energon - The Return of Megatron 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Transformers Cybertron - Robots in Disguise, A New Beginning 2001, Unrated) |
|
| 11 |
Transformers: Five Faces of Darkness 1986, Unrated) |
|
| 12 |
Remember the Titans 2000, PG) |











