My Favorite Movies
| jeviota1991's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 2 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 8 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 10 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 11 |
RV 2006, PG) |
|
| 12 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 13 |
Get A Clue 2002, G) |
|
| 14 |
Nancy Drew 2007, PG) |
|
| 15 |
Spymate 2003, PG) |
|
| 16 |
Popstar 2005, PG) |
|
| 17 |
Crossroads 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Zoey 101: Spring Break-Up 2006, Unrated) |


















