My Favorite Movies
| Jestercd's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 2 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Grease 1978, PG) |
|
| 6 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 10 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 11 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 12 |
The Swan Princess 1994, G) |
|
| 13 |
Aladdin 1992, G) |
|
| 14 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 15 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 16 |
The Princess Bride 1987, PG) |
















