My Favorite Movies
| jessiegirl113's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Pest 1997, PG-13) |
|
| 6 |
Dick Tracy 1990, PG) |
|
| 7 |
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 2005, G) |
|
| 8 |
Star Wars: Clone Wars - Volume 1 2003, G) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 11 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999, PG) |
|
| 12 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 13 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 14 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980, PG) |
|
| 15 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 16 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Wanted 2008, R) |

















