My Favorite Movies


  jessicam991's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
Grease 1978,  PG)
4
Finding Nemo 2003,  G)
5
Forrest Gump 1994,  PG-13)
6
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
i hav seen this movie ! it's good! just like me!
8
The Goonies 1985,  PG)
9
The Wizard of Oz 1939,  G)
10
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
11
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
12
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
13
Alice in Wonderland 1951,  G)
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
15
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
16
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
awesome movie
17
The Haunting in Connecticut 2009,  PG-13)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. aliciadalton74
    aliciadalton74 posted 2 years ago

    wow i love thoses movies