My Favorite Movies
| JessicaLea's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Descent 2005, R) |
|
| 5 |
The Omen 2006, R) |
|
| 6 |
The Omen 1976, R) |
|
| 7 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 8 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 9 |
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000, G) |
|
| 10 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 11 |
School for Scoundrels 2006, PG-13) |
|
| 12 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Accepted 2006, PG-13) |
|
| 14 |
House of Wax 1953, Unrated) |
|
| 15 |
Nancy Drew 2007, PG) |
|
| 16 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 17 |
Dixie Chicks: Shut Up and Sing 2006, R) |
|
| 18 |
Snow White 1996, G) |


















