My Favorite Movies
| jessicaemma's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Powerpuff Girls - The Movie 2002, PG) |
|
| 4 |
The Powerpuff Girls - Down 'N' Dirty 2000, Unrated) |
|
| 5 |
Powerpuff Girls - Twas the Fight Before Christmas 2003, G) |
|
| 6 |
The Powerpuff Girls - Meet The Beat-Alls 1998, Unrated) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 9 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 10 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 11 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 12 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 13 |
Babar - King Of The Elephants 1999, G) |
|
| 14 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 15 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |
|
| 16 |
The Da Vinci Code 2006, PG-13) |
|
| 17 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 18 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 19 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 20 |
300 2007, R) |
|
| 21 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |





















