My Favorite Movies


  jessicacrp's Rating My Rating
1
1408 2007,  PG-13)
2
Menace II Society 1993,  R)
Menace II Society
YEAH BOI!!!
3
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
I luv it!!!
4
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
SO good!!
5
Pride 2007,  PG)
Pride
I THOUGHT IT WAS GONNA B CORNY
6
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
AHH!!
7
The Hills Have Eyes 2006,  R)
The Hills Have Eyes
OK
8
Set It Off 1996,  R)
Set It Off
GET IT GURL
9
Saw 2004,  R)
10
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
Ice, ice, ice!!
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
12
Freedom Writers 2007,  PG-13)
Freedom Writers
its good
13
The Players Club 1998,  R)
14
All About the Benjamins 2002,  R)
All About the Benjamins
THIS THE STUFF
15
300 2007,  R)
300
YEHA BOII!!
16
The Five Heartbeats 1991,  R)
The Five Heartbeats
SO GOOD
17
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
HILARIOUS

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments