My Favorite Movies


  jessicaauyer's Rating My Rating
1
The Secret of NIMH 1982,  G)
2
Jonah - A VeggieTales Movie 2002,  G)
3
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
The Simpsons Movie
i love the simpsons!!! They so totally rock!!!
4
The Little Mermaid: Ariel's Beginning 2008,  G)
The Little Mermaid: Ariel's Beginning
This movie was so cute!! Even my son enjoyed the music in it!
5
The Pebble and the Penguin 1995,  G)
6
Ghoulies II 1987,  PG-13)
7
Titan A.E. 2000,  PG)
8
The Night Of The Headless Horseman 2000,  PG)
9
Saving Grace 2008,  G)
10
Blood - The Last Vampire 2001,  Unrated)
11
Oliver & Company 1988,  G)
12
Mary Poppins 1964,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments