My Favorite Movies
| jessica10380's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |
|
| 2 |
Cidade de Deus (City of God) 2002, R) |
|
| 3 |
True Romance 1993, R) |
|
| 4 |
Y Tu Mamá También 2001, R) |
|
| 5 |
High Fidelity 2000, R) |
|
| 6 |
No Country for Old Men 2007, R) |
|
| 7 |
This Is Spinal Tap 1984, R) |
|
| 8 |
Almost Famous 2000, R) |
|
| 9 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 10 |
Donnie Darko 2001, R) |










