My Favorite Movies


  Jesse2693's Rating My Rating
1
Tristan & Isolde 2005,  PG-13)
Tristan & Isolde
its so unfair,but its great
2
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
it made me sad, but it was awesome!
3
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
esta BRUTAL!!!! I LOVED IT
4
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
love it :)
5
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
Transformers: Revenge of the Fallen
its so frickin awesomee!!!
6
Planet of the Apes 2001,  PG-13)
Planet of the Apes
!!!!!!!!!
7
Pineapple Express 2008,  R)
Pineapple Express
i loved it!!!soooo fuunny
8
10,000 B.C. 2008,  PG-13)
10,000 B.C.
so cool!!
9
Frequency 2000,  PG-13)
Frequency
me encanta
esta super buena
10
Twilight 2008,  PG-13)
11
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
DAMN!!
12
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
one of my favorite movies!!
13
The Mummy 1999,  PG-13)
The Mummy
I love it!!!!
14
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
The Chronicles of Riddick
i love when they fight
15
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
awesome
16
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
The Mummy Returns
its crazy
17
Eragon 2006,  PG)
18
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
19
Four Brothers 2005,  R)
20
Minority Report 2002,  PG-13)
21
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
22
Van Helsing 2004,  PG-13)
23
The Island 2005,  PG-13)
24
A Walk to Remember 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments