My Favorite Movies


  jesscamella's Rating My Rating
1
Rocky 1976,  PG)
Rocky
amazing
2
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
big up my ladies
3
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
ummmmm
4
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
theee best
5
Wedding Crashers 2005,  R)
6
American Pie 1999,  R)
7
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
one of my favs
8
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
Mean Girls 2004,  PG-13)
11
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
again classic
12
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
he is soooo fine
13
Grease 1978,  PG)
Grease
classic
14
Shrek 2001,  PG)
Shrek
five star need i say ne more
15
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
funny. watch out boys
16
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
so so so so funny. i hear people wanting something me!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments