My Favorite Movies
| JessBaybii's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Cool Runnings 1993, PG) |
|
| 10 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 11 |
The Magical Legend of the Leprechauns 1999, Unrated) |
|
| 12 |
Father Hood 1993, PG-13) |
|
| 13 |
Wedding Crashers 2005, R) |













