My Favorite Movies
| jessan8's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Empire Records 1995, PG-13) |
|
| 2 |
Detroit Rock City 1999, R) |
|
| 3 |
Almost Famous 2000, R) |
|
| 4 |
The Forsaken 2001, R) |
|
| 5 |
Under the Tuscan Sun 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Sweet November 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Scent of a Woman 1992, R) |
|
| 8 |
100 Girls 2000, R) |
|
| 9 |
Kissing A Fool 1998, R) |
|
| 10 |
According to Spencer 2001, R) |
|
| 11 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 12 |
Notting Hill 1999, PG-13) |
|
| 13 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 14 |
The Rock 1996, R) |
|
| 15 |
A Time to Kill 1996, R) |
|
| 16 |
Big Fish 2004, PG-13) |
|
| 17 |
My Sassy Girl 2007, PG-13) |
|
| 18 |
City of Angels 1998, PG-13) |


















