My Favorite Movies
| jess91589's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Where the Heart Is 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Ladder 49 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Dragon Fire 1993, R) |
|
| 4 |
Reign of Fire 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Country 1984, PG) |
|
| 8 |
The Country Girl 1954, Unrated) |
|
| 9 |
Wild Country 2005, R) |
|
| 10 |
In the Country Where Nothing Happens 1999, Unrated) |
|
| 11 |
Eighteen 2004, Unrated) |
|
| 12 |
The Witches of Eastwick 1987, R) |
|
| 13 |
The Ghosts and Witches of Olde England 2001, Unrated) |
|
| 14 |
Little Witches 1996, R) |













