My Favorite Movies
horror movies are the best and funny ones and sad moies are good 2
| jess4jamie9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 3 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 4 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 5 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Stand by Me 1986, R) |
|
| 12 |
Scream 1996, R) |
|
| 13 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 14 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 15 |
Jay and Silent Bob Strike Back 2001, R) |
|
| 16 |
American Pie 1999, R) |
|
| 17 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 18 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 19 |
Sleepers 1996, R) |
|
| 20 |
My Girl 1991, PG) |
|
| 21 |
My Girl 2 1994, PG) |





















