Jersey89's Rating
My Rating
1
this is slow
2
3
4
5
6
weird
7
8
Hook
1991, PG)
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
ok
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
want to see this!apparenly it is sad
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
Batman
1989, PG-13)
111
Batman
2002, Unrated)
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
Signs
2002, PG-13)
137
138
139
140
141
Troy
2004, R)
142
143
144
145
146
147
XXX
2002, PG-13)
148
X-Men
2000, PG-13)
149
150
watched it coz orlando bloom is in it!
151
hilarious
152
153
154
155
156
157
158
heath ledger
159
sean william scott :D
160
this is actually called 'walkin tall' over here in england!
161
162
its gud
163
164
165
166
Hitch
2005, PG-13)
will smith
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
Antz
1998, PG)
197
198
199
200
201
202
203
204
this is gud
205
206
207
Cars
2006, G)
208
209
210
211
212
213
214
it gud
215
216
217
218
219
220
221