My Favorite Movies
| jerryversion1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scarface 1983, R) |
|
| 2 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 3 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 4 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 5 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 6 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
300 2007, R) |
|
| 11 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 12 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |












