Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jericdizon023's Rating My Rating
1
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009,  PG)
2
Tom and Jerry - Whiskers Away 1952,  G)
3
Tom and Jerry - The Movie 1993,  G)
4
Tom and Jerry: The Magic Ring 2001,  Unrated)
5
Tom and Jerry:Hijinks and Shrieks 2003,  G)
6
Tom and Jerry Blast Off to Mars 2004,  Unrated)
7
Tom and Jerry: Paws for a Holiday 2003,  Unrated)
8
The Incredibles 2004,  PG)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
Shrek 2 2004,  PG)
11
Shrek the Third 2007,  PG)
12
Shrek 2001,  PG)
13
Shrek 4-D (Shrek 3-D) 2003,  Unrated)
14
Shrek the Halls 2007,  G)
15
Monsters, Inc. 2001,  G)
16
Ben 10: Race Against Time 2007,  Unrated)
17
Antz 1998,  PG)
18
Scooby-Doo and the Monster of Mexico 2003,  G)
19
Scooby-Doo and the Loch Ness Monster 2004,  Unrated)
20
A Bug's Life 1998,  G)
21
Monster House 2006,  PG)
22
Ice Age 2002,  PG)
23
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
24
Superhero Movie 2008,  PG-13)
25
Hairspray 2007,  PG)
26
The Forbidden Kingdom 2008,  PG-13)
27
The Adventures of Food Boy 2008,  PG)
28
WALL-E 2008,  G)
29
Crank 2: High Voltage 2009,  R)
30
Hannah Montana: The Movie 2009,  G)
31
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008,  G)
32
Hannah Montana: DVD Game: Sing, Dance, Act, Play 2008,  Unrated)
33
Hannah Montana: One in a Million 2007,  Unrated)
34
American Wedding 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments