My Favorite Movies
| jericayoung's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Crank 2006, R) |
|
| 2 |
Saw III 2006, R) |
|
| 3 |
Saw II 2005, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Dirty Deeds 2005, PG-13) |
|
| 7 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 8 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 9 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 10 |
Freddy Got Fingered 2001, R) |










