My Favorite Movies
| jere124's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scream 1996, R) |
|
| 2 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 3 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 4 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 5 |
Max Payne 2008, PG-13) |
|
| 6 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
|
| 8 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 9 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 10 |
The Twilight Saga: Eclipse 2010, PG-13) |










