My Favorite Movies


  jennyvera10's Rating My Rating
1
Tuck Everlasting 2002,  PG)
2
Steel Magnolias 1989,  PG)
3
Moulin Rouge 1952,  Unrated)
4
Beaches 1988,  PG-13)
5
Sophie's Choice 1982,  R)
6
50 First Dates 2004,  PG-13)
7
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
8
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
9
School Ties 1992,  PG-13)
10
The Cutting Edge 1992,  PG)
11
Postcards from the Edge 1990,  R)
12
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments