Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jennypma4's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
Guess Who 2005,  PG-13)
3
Vanilla Sky 2001,  R)
4
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
5
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
6
Black Christmas 2006,  R)
7
Lucky Number Slevin 2006,  R)
8
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
9
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
10
Blue Collar Comedy Tour: The Movie 2003,  PG-13)
11
The New Guy 2002,  PG-13)
12
Two Girls and a Guy 1998,  R)
13
The Money Pit 1986,  PG)
14
Milk Money 1994,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments