My Favorite Movies
| jennydepp3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
What's Eating Gilbert Grape 1993, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 4 |
Benny & Joon 1993, PG) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
From Hell 2001, R) |
|
| 7 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 8 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 9 |
Grease 1978, PG) |
|
| 10 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 11 |
Romeo + Juliet 1996, PG-13) |
|
| 12 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 13 |
Love Actually 2003, R) |













