My Favorite Movies


  Jennybunni's Rating My Rating
1
Legally Blonde 2001,  PG-13)
2
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
3
Because I Said So 2007,  PG-13)
4
Raise Your Voice 2004,  PG)
5
How to Deal 2003,  PG-13)
6
Material Girls 2006,  PG)
7
A Cinderella Story 2004,  PG)
8
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
9
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
10
She's the Man 2006,  PG-13)
11
Love Wrecked 2005,  PG)
12
Step Up 2006,  PG-13)
13
The Perfect Man 2005,  PG)
14
The Prince and Me 2004,  PG)
15
The Prince and Me 2 2005,  PG)
16
The Prince & Me 3: A Royal Honeymoon 2008,  PG)
17
Hairspray 2007,  PG)
18
The Importance of Being Earnest 2002,  PG)
19
Bring It On 2000,  PG-13)
20
Bring It On Again 2004,  PG-13)
21
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
22
Bring It On: In It to Win It 2007,  PG-13)
23
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
24
Alvin and the Chipmunks 2007,  PG)
25
Mean Girls 2004,  PG-13)
26
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
27
Ella Enchanted 2004,  PG)
28
Confessions of a Shopaholic 2009,  PG)
Confessions of a Shopaholic
i really love the novels and i think the movie is great
29
Ice Princess 2005,  G)
30
Step Up 2 the Streets 2008,  PG-13)
31
Get Over It 2001,  PG-13)
32
New York Minute 2004,  PG)
33
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)
34
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
This movie was so great. I love it!!!
35
Stay Cool 2011,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments