My Favorite Movies


  jennm119's Rating My Rating
1
About a Boy 2002,  PG-13)
2
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
3
I Heart Huckabees 2004,  R)
I Heart Huckabees
This is a phenomenal movie... one of my all-time favorites.
4
Sliding Doors 1998,  PG-13)
5
Love Actually 2003,  R)
Love Actually
I love this movie!
6
I Capture the Castle 2003,  R)
7
Sense and Sensibility 1995,  PG)
8
Emma 1996,  PG)
9
Becoming Jane 2007,  PG)
Becoming Jane
I highly recommend for anyone who is a fan of Jane Austen flicks.
10
Saint Ralph 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments