My Favorite Movies
| jennlynn161's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sixteen Candles 1984, PG) |
|
| 2 |
Sorority Boys 2002, R) |
|
| 3 |
Curious George 2006, G) |
|
| 4 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 5 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 6 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Overnight Delivery 1996, PG-13) |
|
| 8 |
Spiderman 1990, Unrated) |
|
| 9 |
Batman 1989, PG-13) |
|
| 10 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 11 |
Escape to Witch Mountain 1995, Unrated) |
|
| 12 |
The Notebook 2004, PG-13) |












