My Favorite Movies
Give list a short description
| JennCat's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Stardust 2007, PG-13) |
|
| 2 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 3 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 4 |
Definitely, Maybe 2008, PG-13) |
|
| 5 |
The Departed 2006, R) |
|
| 6 |
In Bruges 2008, R) |
|
| 7 |
Troy 2004, R) |
|
| 8 |
Kiss Kiss, Bang Bang 2005, R) |
|
| 9 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Brothers Grimm 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Lucky Number Slevin 2006, R) |
|
| 12 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004, R) |
|
| 14 |
Smokin' Aces 2007, R) |
|
| 15 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 16 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |

















JennCat posted 3 years ago
these are in no real order of favorites.