My Favorite Movies


  jennaprior's Rating My Rating
1
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001,  R)
2
Pan's Labyrinth 2006,  R)
3
The Dark Knight 2008,  PG-13)
4
Garden State 2004,  R)
5
American Beauty 1999,  R)
6
American Psycho 2000,  R)
7
The Wizard of Oz 1939,  G)
The Wizard of Oz
There is no place like OZ.
8
Breakfast at Tiffany's 1961,  PG)
9
Hot Fuzz 2006,  R)
Hot Fuzz
This movie is off the f**king chain
10
Love Actually 2003,  R)
11
Atonement 2007,  R)
12
The Shining 1980,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments