My Favorite Movies


  jennanicoles's Rating My Rating
1
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
2
Steel Magnolias 1989,  PG)
3
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
I actually liked it!
4
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
E.T. The Extra-Terrestrial
My brothers used to call me this plus I was ALWAYS watching this movie!
5
Home Alone 1990,  PG)
Home Alone
Home Alone, I like this movie, I have the collection!
6
Home Alone 2: Lost in New York 1992,  PG)
7
Home Alone 3 1997,  PG)
8
Home Alone 4 2002,  Unrated)
9
Man of the House 2005,  PG-13)
10
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
11
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
It's ok!
12
Blades of Glory 2007,  PG-13)
Blades of Glory
I like it but thats just me!
13
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
Hello Brad Pitt without a shirt who wouldn't wanna see that? ^_^
14
Austin Powers: International Man of Mystery 1997,  PG-13)
15
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
Austin Powers in Goldmember
Eh, its I guess ok!
16
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999,  PG-13)
17
Night at the Museum 2006,  PG)
18
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
Honestly ashhole,still laughing about it!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments