My Favorite Movies
| jennam616's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Alpha Dog 2006, R) |
|
| 2 |
Mr. Brooks 2007, R) |
|
| 3 |
Fear 1996, R) |
|
| 4 |
Dead Silence 2006, R) |
|
| 5 |
The Invisible 2007, PG-13) |
|
| 6 |
300 2007, R) |
|
| 7 |
Jay and Silent Bob Strike Back 2001, R) |
|
| 8 |
Invincible 2006, PG) |
|
| 9 |
Zodiac 2007, R) |
|
| 10 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Dawn of the Dead 2004, R) |
|
| 12 |
Catch and Release 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Departed 2006, R) |
|
| 14 |
Cloverfield 2008, PG-13) |














