Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jenlew73's Rating My Rating
1
Click 2006,  PG-13)
2
Saw II 2005,  R)
Saw II
love SAW!!
3
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
vince vaughn is great!!
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
i love harry potter movies!
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
jim carey....f'n hilarious!!!!
aalllllrighty then!!
7
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
8
School of Rock 2003,  PG-13)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
11
Pulp Fiction 1994,  R)
12
Grease 1978,  PG)
13
Old School 2003,  R)
Old School
omg-funny
14
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
15
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments