My Favorite Movies


  jenblossom24's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
2
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
Cellooo.
3
Clueless 1995,  PG-13)
4
Scream 1996,  R)
5
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
6
A Christmas Story 1983,  PG)
7
Elf 2003,  PG)
8
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
9
The Princess Bride 1987,  PG)
10
Meet the Parents 2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments