My Favorite Movies
| jemini07's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 2 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 9 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005, Unrated) |










