My Favorite Movies
| jem131998's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 2 |
Passengers 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Rachel Getting Married 2008, R) |
|
| 4 |
The Other Side Of Heaven 2002, PG) |
|
| 5 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 6 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 7 |
The Ice Princess 2000, Unrated) |
|
| 8 |
Seung Fei (Princess D) 2002, Unrated) |
|
| 9 |
Princess in Love 1996, Unrated) |
|
| 10 |
My Mighty Princess 2007, Unrated) |
|
| 11 |
Barbie as the Island Princess 2007, Unrated) |
|
| 12 |
Princess 2012, Unrated) |
|
| 13 |
The Princess and the Goblin 1994, G) |
|
| 14 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Bride Wars 2009, PG) |
|
| 16 |
X-Men Origins - Wolverine 2009, PG-13) |
|
| 17 |
The Prince and Me 2 2005, PG) |
|
| 18 |
Muriel's Wedding 1994, R) |
|
| 19 |
Hannah Montana: The Movie 2009, G) |
|
| 20 |
Hannah Montana: One in a Million 2007, Unrated) |



















