Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jellybaby1234's Rating My Rating
1
Wanted 2008,  R)
Wanted
bloody good
xxox





watched it its bloody awsome x
2
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
i watched it last night it was like the best romantic movie i ever watched and heath ledger is fit in that movie xxxxx lol
3
Darkness Falls 2003,  PG-13)
Darkness Falls
i think ive watched this ill doubble cheack if i have then its bloody brill
xxxx
4
Batman Forever 1995,  PG-13)
Batman Forever
this is the movie which i was named after the dr her name was dr chase therefor my name is chase lol
xxxxx
5
Legends of the Dark Knight: The History of Batman 2005,  Unrated)
Legends of the Dark Knight: The History of Batman
if this is the one wiv heath ledger in then its the best lol cccc
6
The Holiday 2006,  PG-13)
7
The Unborn 2009,  PG-13)
8
Final Destination 3 2006,  R)
9
Final Destination 2 2003,  R)
10
Final Destination 2000,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments