Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  JEISHA's Rating My Rating
1
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
2
Chronicling Narnia: The C.S Lewis Story 2005,  Unrated)
3
A Walk to Remember 2002,  PG)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
6
Big Daddy 1999,  PG-13)
7
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
8
Jackass - The Movie 2002,  R)
9
She's the Man 2006,  PG-13)
10
The Princess Diaries 2001,  G)
11
Lilo & Stitch 2003,  G)
12
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
13
All Dogs Go To Heaven 1989,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments