My Favorite Movies


  JeffweeT's Rating My Rating
1
In Memory Of My Father 2005,  R)
In Memory Of My Father
This is one of the most amazing movies I've ever seen. It's hilarious and so heart warming. Highly recommended
2
Stay 2005,  R)
3
Donnie Darko 2001,  R)
4
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
5
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
6
A Walk to Remember 2002,  PG)
7
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
8
Fight Club 1999,  R)
9
Pulp Fiction 1994,  R)
10
American History X 1998,  R)
11
Office Space 1999,  R)
12
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
13
Transformers 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments