My Favorite Movies


  Jeezy007's Rating My Rating
1
Lucky Number Slevin 2006,  R)
2
Grindhouse 2007,  R)
3
The Fifth Element 1997,  PG-13)
4
Assassination of a High School President 2009,  R)
5
Hitch 2005,  PG-13)
6
I Am Legend 2007,  PG-13)
7
Hancock 2008,  PG-13)
8
Bad Boys 1995,  R)
9
Enemy of the State 1998,  R)
10
Wild Wild West 1999,  PG-13)
11
Hell on Wheels 1967,  R)
12
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
13
Evan Almighty 2007,  PG)
14
The Contract 2007,  R)
15
Street Smart 1987,  R)
16
The Real Bruce Lee (Bruce Lee: The Little Dragon) (The Young Bruce Lee) 1973,  Unrated)
17
Bruce Lee: A Dragon Story 1980,  Unrated)
18
Bruce Lee: The Warrior Within 1976,  Unrated)
19
Bruce Lee: Path of the Dragon 1998,  Unrated)
20
Game of Death 1978,  R)
21
Enter the Dragon 1973,  R)
22
The Green Hornet 1974,  Unrated)
23
The Kid 1950,  Unrated)
24
Top Fighter 1995,  Unrated)
25
Green River 2008,  Unrated)
26
Double Jeopardy 1999,  R)
27
Diamonds Are Forever 1971,  PG)
28
The Cowboys 1974,  PG)
29
Jing wu men (Fist of Fury) (The Chinese Connection) 1972,  R)
30
Tang shan da xiong (Fists of Fury) (The Big Boss) 1971,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments