My Favorite Movies
| jeanannlouise's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Notting Hill 1999, PG-13) |
|
| 5 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 6 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 8 |
Stepmom 1998, PG-13) |
|
| 9 |
Conspiracy Theory 1997, R) |
|
| 10 |
Sleeping with the Enemy 1991, R) |
|
| 11 |
Everyone Says I Love You 1996, R) |
|
| 12 |
When Love Begins 2008, Unrated) |
|
| 13 |
Dubai 2005, Unrated) |
|
| 14 |
All My Life 2004, Unrated) |
|
| 15 |
A Love Story 2007, Unrated) |
|
| 16 |
Kung Ako Na Lang Sana 2003, Unrated) |
|
| 17 |
Kailangan Kita 2004, Unrated) |
|
| 18 |
May Minamahal 2003, Unrated) |
|
| 19 |
Sana Maulit Muli 1995, Unrated) |



















