My Favorite Movies


  jean12guevs's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
2
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
3
Scary Movie 2000,  R)
4
The Wedding Planner 2001,  PG-13)
5
The Notebook 2004,  PG-13)
6
Click 2006,  PG-13)
7
Music and Lyrics 2007,  PG-13)
8
Daddy's Dyin'... Who's Got the Will? 1990,  PG-13)
9
DOA: Dead or Alive 2007,  PG-13)
10
The Net 1995,  PG-13)
The Net
hmmmm....nice .. movie...hope we can adopted that here in the PHILIPPINES...
I REALLY ENJOY THE MOVIE... HOPE TO HAVE PART 2

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments