My Favorite Movies
| jduwo's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Saint 1997, PG-13) |
|
| 2 |
Equilibrium 2002, R) |
|
| 3 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Recruit 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Twelve Monkeys (12 Monkeys) 1995, R) |
|
| 7 |
Shooter 2007, R) |
|
| 8 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 9 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 10 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 11 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 12 |
Minority Report 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Disturbing Behavior 1998, R) |













