My Favorite Movies
| jdecker2112's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dead Alive (Braindead) 1992, R) |
|
| 2 |
Army of Darkness 1993, R) |
|
| 3 |
The Evil Dead 1981, R) |
|
| 4 |
This Is Spinal Tap 1984, R) |
|
| 5 |
Waiting for Guffman 1997, R) |
|
| 6 |
Rushmore 1998, R) |
|
| 7 |
Dawn of the Dead 1978, R) |
|
| 8 |
BASEketball 1998, R) |
|
| 9 |
Ringu (Ring) 1998, Unrated) |
|
| 10 |
I Heart Huckabees 2004, R) |
|
| 11 |
Team America - World Police 2004, R) |
|
| 12 |
Twelve Monkeys (12 Monkeys) 1995, R) |












