My Favorite Movies
| jcrdees's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Digimon - The Movie 1999, PG) |
|
| 2 |
Jonah - A VeggieTales Movie 2002, G) |
|
| 3 |
VeggieTales: Lord of the Beans 2005, Unrated) |
|
| 4 |
VeggieTales: Minnesota Cuke and the Search for Samson's Hairbrush 2005, Unrated) |
|
| 5 |
VeggieTales: The Wonderful World of Autotainment 2003, Unrated) |
|
| 6 |
VeggieTales: The Ultimate Silly Song Countdown 2001, Unrated) |
|
| 7 |
VeggieTales: Lyle, the Kindly Viking 2002, G) |
|
| 8 |
VeggieTales: An Easter Carol 2003, G) |
|
| 9 |
VeggieTales: A Snoodle's Tale 2004, Unrated) |
|
| 10 |
VeggieTales: Very Silly Songs 1997, Unrated) |









