My Favorite Movies
| jcmonika's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 7 |
Crash 2005, R) |
|
| 8 |
The Terminal 2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 10 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 11 |
Lilo & Stitch 2003, G) |











