My Favorite Movies


  jclark3rd1's Rating My Rating
1
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
2
Scent of a Woman 1992,  R)
3
Fight Club 1999,  R)
4
Transformers 2007,  PG-13)
5
Nightwatch 1998,  R)
6
V for Vendetta 2006,  R)
7
Akira 1988,  R)
8
Children of Men 2006,  R)
9
300 2007,  R)
10
Batman Begins 2005,  PG-13)
11
Hot Fuzz 2006,  R)
12
The Fountain 2006,  PG-13)
13
Memento 2000,  R)
14
Requiem for a Dream 2000,  R)
15
Mars Attacks! 1996,  PG-13)
16
Saving Private Ryan 1998,  R)
17
Superbad 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments