My Favorite Movies
| jchew11's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
The Red Violin (Le violon rouge) 1998, R) |
|
| 3 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 4 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Usual Suspects 1995, R) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
The Jungle Book 1967, G) |
|
| 8 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Apocalypto 2006, R) |
|
| 10 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |










