My Favorite Movies
| jcbabes1209's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Because I Said So 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
White Noise 2005, PG-13) |
|
| 6 |
One Missed Call 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Get Smart 2008, PG-13) |
|
| 8 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 9 |
An Unfinished Life 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Scary Movie 2000, R) |












