My Favorite Movies
| jcasabona's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ocean's Thirteen 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
The Departed 2006, R) |
|
| 4 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 6 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 7 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 8 |
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002, R) |
|
| 9 |
Phone Booth 2003, R) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 12 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Sin City 2005, R) |
|
| 15 |
X-Men 2000, PG-13) |















