Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  jbanana24's Rating My Rating
1
Kicking & Screaming 2005,  PG)
Kicking & Screaming
This is like the best movie eva!!!
2
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
she really is the man
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Zoolander 2001,  PG-13)
5
Garden State 2004,  R)
6
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
Never Been Kissed
This is such a sweet movie!!! Total Chick Flick!!!
7
Stick It 2006,  PG)
8
Along Came Polly 2004,  PG-13)
Along Came Polly
luv the ferret!!!!!!!!
9
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
i luv this movie!!!
10
All You've Got 2006,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
RV 2006,  PG)
13
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
14
I, Robot 2004,  PG-13)
15
Night at the Museum 2006,  PG)
16
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
17
Meet the Parents 2000,  PG-13)
18
Coneheads 1993,  PG)
19
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
20
White Christmas 1954,  Unrated)
21
Scrooge (A Christmas Carol) 1951,  Unrated)
22
Bring It On 2000,  PG-13)
23
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
This is like the best movie eva!!!!!!! i'm not even kidding!!!
24
What a Girl Wants 2003,  PG)
What a Girl Wants
this is such a sweet movie! i always cry @ the end!!!!
25
Sleepover 2004,  PG)
Sleepover
this is a freakin awesome movie! lol!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments